..: Trasa vlaku Os 8706 - JŘ 2009 :..
Os 8706
Řazení vlaku: 2x814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  České Velenice  0.00 8.13 1/1
  Nová Ves nad Lužnicí  8.18 8.19 1
  Dvory nad Lužnicí  8.23 8.23  
  Hrdlořezy  8.26 8.26  
  Suchdol nad Lužnicí zastávka  8.29 8.29  
  Suchdol nad Lužnicí  8.31 8.32 3
  Majdalena  8.37 8.38 3
  Majdalena zastávka  8.41 8.41  
  Třeboň lázně  8.48 8.49  
  Třeboň  8.51 8.52 2
  Lužnice Neobsazená zastávka  8.56 8.56  
  Lomnice nad Lužnicí  9.00 9.01 2
  Frahelž  9.04 9.04  
  Vlkov nad Lužnicí  9.08 9.08  
  Veselí nad Lužnicí  9.13 0.00 1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster