Os 8703 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 0.00 | 6.24 | 1 | ||
Vlkov nad Lužnicí | 6.29 | 6.29 | |||
Frahelž | 6.32 | 6.32 | |||
Lomnice nad Lužnicí | 6.36 | 6.37 | 2 | ||
Lužnice | 6.41 | 6.41 | |||
Třeboň | 6.45 | 6.47 | 2 | ||
Třeboň lázně | 6.49 | 6.50 | |||
Majdalena zastávka | 6.58 | 6.58 | |||
Majdalena | 7.00 | 7.04 | 3 | ||
Suchdol nad Lužnicí | 7.09 | 7.10 | 4 | ||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 7.12 | 7.13 | |||
Hrdlořezy | 7.15 | 7.15 | |||
Dvory nad Lužnicí | 7.18 | 7.18 | |||
Nová Ves nad Lužnicí | 7.23 | 7.24 | 1 | ||
České Velenice | 7.30 | 0.00 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia