..: Trasa vlaku Os 8703 - JŘ 2009 :..
Os 8703
Řazení vlaku: 2x814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Veselí nad Lužnicí  0.00 6.24 1
  Vlkov nad Lužnicí  6.29 6.29  
  Frahelž  6.32 6.32  
  Lomnice nad Lužnicí  6.36 6.37 2
  Lužnice Neobsazená zastávka  6.41 6.41  
  Třeboň  6.45 6.47 2
  Třeboň lázně  6.49 6.50  
  Majdalena zastávka  6.58 6.58  
  Majdalena  7.00 7.04 3
  Suchdol nad Lužnicí  7.09 7.10 4
  Suchdol nad Lužnicí zastávka  7.12 7.13  
  Hrdlořezy  7.15 7.15  
  Dvory nad Lužnicí  7.18 7.18  
  Nová Ves nad Lužnicí  7.23 7.24 1
  České Velenice  7.30 0.00 1/1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster