..: Trasa vlaku Os 8701 - JŘ 2009 :..
Os 8701
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Veselí nad Lužnicí  0.00 4.41 1
  Vlkov nad Lužnicí  4.46 4.46  
  Frahelž  4.49 4.49  
  Lomnice nad Lužnicí  4.53 4.54 2
  Lužnice Neobsazená zastávka  4.59 4.59  
  Třeboň  5.04 5.05 2
  Třeboň lázně  5.09 5.09  
  Majdalena zastávka  5.17 5.17  
  Majdalena  5.20 5.23 3
  Suchdol nad Lužnicí  5.28 5.33 4
  Suchdol nad Lužnicí zastávka  5.35 5.35  
  Hrdlořezy  5.38 5.38  
  Dvory nad Lužnicí  5.40 5.40  
  Nová Ves nad Lužnicí  5.45 5.46 1
  České Velenice  5.52 0.00 1/1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster