Os 8617 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 0.00 | 19.22 | 3 | ||
Nové Hodějovice | 19.25 | 19.25 | |||
Nová Ves u Českých Budějovic | 19.31 | 19.32 | 2 | ||
Trocnov | 19.39 | 19.39 | |||
Radostice u Trocnova | 19.41 | 19.41 | |||
Borovany | 19.45 | 19.47 | 1/2 | ||
Hluboká u Borovan | 19.51 | 19.51 | |||
Jílovice | 19.55 | 19.59 | 1/1 | ||
Petříkov | 20.04 | 20.04 | |||
Nové Hrady | 20.09 | 20.12 | 1/3 | ||
Vyšné | 20.17 | 20.17 | |||
České Velenice | 20.25 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy