Os 8261 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 0.00 | 10.38 | 3 | ||
Bystřice u Benešova | 10.44 | 10.46 | 2 | ||
Tomice | 10.53 | 10.53 | 2 | ||
Olbramovice | 10.59 | 11.00 | 3 | ||
Votice | 11.05 | 11.06 | 3 | ||
Heřmaničky | 11.12 | 11.13 | 2 | ||
Ješetice | 11.19 | 11.22 | 3 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | 11.25 | 11.25 | |||
Střezimíř | 11.28 | 11.29 | 3 | ||
Mezno | 11.34 | 11.34 | |||
Sudoměřice u Tábora | 11.38 | 11.40 | 3 | ||
Chotoviny | 11.45 | 11.46 | 3 | ||
Tábor | 11.56 | 0.00 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia