R 799 | |
Řazení vlaku: 163 + A151 + BDs450 + 2xBp282 + 2xB256 + 2xBp282 + A150 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 0.00 | 16.53 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 17.00 | 17.11 | 4 | ||
Praha-Vysočany | 17.18 | 17.19 | 1/2 | ||
Lysá nad Labem | 17.42 | 17.43 | 2 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 17.54 | 17.56 | 1 | ||
Poděbrady | 18.01 | 18.02 | 1/2 | ||
Chlumec nad Cidlinou | 18.27 | 18.30 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 18.51 | 19.05 | 2 | ||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 19.10 | 19.11 | 2 | ||
Třebechovice pod Orebem | 19.18 | 19.19 | 3 | ||
Týniště nad Orlicí | 19.27 | 19.31 | 2 | ||
Čestice | 19.36 | 19.37 | |||
Častolovice | 19.39 | 19.40 | 3 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 19.43 | 19.44 | |||
Doudleby nad Orlicí | 19.49 | 19.50 | 5 | ||
Záměl | 19.54 | 19.54 | |||
Potštejn | 19.58 | 19.59 | 2 | ||
Sopotnice | 20.02 | 20.03 | |||
Litice nad Orlicí | 20.06 | 20.07 | 2 | ||
Bohousová | 20.10 | 20.10 | |||
Žamberk | 20.17 | 20.18 | 3 | ||
Lukavice v Čechách | 20.23 | 20.23 | |||
Letohrad | 20.27 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci