Os 7821 | |
Řazení vlaku: 363 + Bt283 + 3xBt278 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 0.00 | 17.20 | 2A | ||
Plzeň-Doubravka | 17.24 | 17.24 | |||
Chrást u Plzně | 17.31 | 17.32 | 1/3 | ||
Dýšina-Horomyslice | 17.34 | 17.34 | |||
Ejpovice | 17.37 | 17.37 | |||
Klabava | 17.39 | 17.40 | |||
Rokycany | 17.43 | 17.45 | 4 | ||
Svojkovice | 17.49 | 17.49 | |||
Holoubkov | 17.53 | 17.53 | 4 | ||
Mýto | 17.57 | 17.57 | |||
Kařízek | 18.00 | 18.01 | 2 | ||
Zbiroh | 18.04 | 18.05 | 3 | ||
Cerhovice | 18.09 | 18.10 | |||
Hořovice | 18.14 | 18.16 | 3 | ||
Praskolesy | 18.19 | 18.20 | |||
Stašov | 18.23 | 18.23 | |||
Zdice | 18.27 | 0.00 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci