Os 7661 | |
Řazení vlaku: 842 + 2xBtx763 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kaznějov | 0.00 | 6.38 | 2 | ||
Obora u Kaznějova | 6.43 | 6.43 | |||
Horní Bříza | 6.48 | 6.49 | 2 | ||
Horní Bříza zastávka | 6.52 | 6.53 | |||
Třemošná u Plzně | 6.58 | 6.59 | 2 | ||
Plzeň-Orlík | 7.01 | 7.02 | |||
Plzeň-Bolevec | 7.05 | 7.05 | |||
Plzeň-Bílá Hora | 7.09 | 7.09 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 7.15 | 0.00 | 1v |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci