Os 7641 | |
Řazení vlaku: 842 + Btx763 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Podbořany | 0.00 | 10.35 | 1 | ||
Vroutek | 10.43 | 10.44 | 3 | ||
Kryry | 10.49 | 10.50 | 2 | ||
Petrohrad | 10.56 | 10.56 | 2 | ||
Stebno | 11.00 | 11.01 | |||
Blatno u Jesenice | 11.06 | 11.24 | 3 | ||
Pastuchovice | 11.29 | 11.29 | |||
Žihle | 11.35 | 11.36 | 2 | ||
Potvorov | 11.41 | 11.41 | |||
Mladotice | 11.47 | 11.48 | 3 | ||
Mladotice zastávka | 11.51 | 11.51 | |||
Horní Hradiště | 11.55 | 11.56 | |||
Plasy | 11.59 | 12.00 | 2 | ||
Kaznějov | 12.07 | 12.08 | 2 | ||
Obora u Kaznějova | 12.13 | 12.13 | |||
Horní Bříza | 12.18 | 12.19 | 2 | ||
Horní Bříza zastávka | 12.22 | 12.23 | |||
Třemošná u Plzně | 12.28 | 12.29 | 3 | ||
Plzeň-Orlík | 12.31 | 12.32 | |||
Plzeň-Bolevec | 12.35 | 12.35 | |||
Plzeň-Bílá Hora | 12.39 | 12.39 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 12.45 | 0.00 | 1v |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia