R 756 | |
Řazení vlaku: 363 + 4xB249 + BDbmsee448 + A151 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 10.11 | 1/1 | ||
Praha-Smíchov | 10.18 | 10.19 | 3 | ||
Beroun | 10.47 | 10.48 | 2 | ||
Zdice | 10.59 | 11.00 | 6 | ||
Hořovice | 11.08 | 11.09 | 4 | ||
Rokycany | 11.31 | 11.32 | 3 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 11.51 | 12.05 | 1v | ||
Stříbro | 12.28 | 12.29 | 3 | ||
Planá u Mariánských Lázní | 13.03 | 13.04 | 3 | ||
Mariánské Lázně | 13.19 | 13.21 | 2 | ||
Lázně Kynžvart | 13.30 | 13.33 | 3 | ||
Cheb | 13.57 | 14.01 | 1 | ||
Františkovy Lázně | 14.08 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster