Os 7552 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 0.00 | 20.22 | 3 | ||
Bezděkov u Klatov | 20.26 | 20.26 | |||
Janovice nad Úhlavou | 20.30 | 20.31 | 2 | ||
Petrovice nad Úhlavou | 20.35 | 20.35 | |||
Nýrsko | 20.40 | 20.41 | 2 | ||
Dešenice | 20.45 | 20.45 | |||
Zelená Lhota | 20.53 | 20.53 | 2 | ||
Hamry-Hojsova Stráž | 21.02 | 21.03 | |||
Hojsova Stráž-Brčálník | 21.09 | 21.09 | |||
Špičák | 21.14 | 21.15 | 2 | ||
Železná Ruda město | 21.19 | 21.20 | |||
Železná Ruda centrum | 21.22 | 21.22 | |||
Železná Ruda-Alžbětín | 21.26 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci