Os 7281 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plesná | 0.00 | 5.57 | |||
Vojtanov | 6.05 | 6.06 | 1 | ||
Žírovice-Seníky | 6.09 | 6.09 | |||
Františkovy Lázně | 6.15 | 6.18 | 1 | ||
Františkovy Lázně-Aquaforum | 6.20 | 6.20 | |||
Cheb | 6.25 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci