Os 6932 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Teplice v Čechách | 0.00 | 9.11 | 1/1 | ||
Řetenice | 9.14 | 9.15 | 4 | ||
Oldřichov u Duchcova | 9.18 | 9.18 | |||
Háj u Duchcova | 9.23 | 9.23 | |||
Osek | 9.26 | 9.26 | |||
Lom u Mostu | 9.31 | 9.31 | |||
Louka u Litvínova | 9.34 | 9.35 | 4 | ||
Litvínov | 9.38 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök