Os 6804/5 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 0.00 | 6.28 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 0.00 | 6.57 | 1 | ||
Vilsnice | 6.31 | 6.32 | |||
Ústí nad Labem západ | 6.59 | 7.00 | 2 | ||
Choratice | 6.34 | 6.35 | |||
Bohosudov | 7.09 | 7.10 | 2 | ||
Dobkovice | 6.36 | 6.37 | |||
Proboštov | 7.12 | 7.13 | |||
Povrly-Roztoky | 6.40 | 6.40 | |||
Teplice v Čechách | 7.16 | 7.17 | 2 | ||
Povrly | 6.43 | 6.44 | 1/2 | ||
Řetenice | 7.19 | 7.20 | 4 | ||
Neštědice | 6.45 | 6.46 | |||
Oldřichov u Duchcova | 7.22 | 7.23 | 2 | ||
Mojžíř | 6.47 | 6.48 | |||
Duchcov | 7.26 | 7.27 | |||
Neštěmice | 6.49 | 6.50 | |||
Želénky | 7.29 | 7.30 | |||
Ústí nad Labem sever | 6.52 | 6.52 | 1 | ||
Chotějovice | 7.32 | 7.33 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 6.55 | 0.00 | 1 | ||
Bílina | 7.36 | 7.37 | 2 | ||
Bílina kyselka | 7.39 | 7.40 | |||
Želenice nad Bílinou | 7.43 | 7.44 | |||
Most | 7.50 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy