..: Trasa vlaku R 679 - JŘ 2009 :..
R 679
Řazení vlaku: 362 + Aee61/Aee + BDbmsee448 + 2xBeer273 + 3xB249  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží  0.00 11.56 6
  Praha-Vršovice  12.00 12.01 3
  Kolín  12.48 12.50 4
  Kutná Hora hlavní nádraží  12.59 13.00 2/1
  Čáslav  13.08 13.09 3
  Golčův Jeníkov město  13.20 13.21  
  Světlá nad Sázavou  13.44 13.45 6
  Havlíčkův Brod  14.00 14.02 3
  Přibyslav  14.14 14.15 2/1
  Žďár nad Sázavou  14.28 14.30 3/1
  Tišnov  15.06 15.07 3/1
  Brno-Královo Pole  15.22 15.23 2/1
  Brno hlavní nádraží  15.34 0.00 I



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2022 ŽelPage - správcovia