..: Trasa vlaku R 672 - JŘ 2009 :..
R 672
Řazení vlaku: 362 + 3xB249 + 2xBeer273 + BDbmsee448 + Aee61/Aee  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Brno hlavní nádraží  0.00 6.24 II
  Brno-Královo Pole  6.34 6.35 3/2
  Tišnov  6.50 6.51 2/2
  Žďár nad Sázavou  7.31 7.32 2/2
  Přibyslav  7.43 7.44 1/2
  Havlíčkův Brod  7.56 7.58 2
  Světlá nad Sázavou  8.12 8.13 7
  Golčův Jeníkov město  8.36 8.37  
  Čáslav  8.49 8.50 4
  Kutná Hora hlavní nádraží  8.58 8.59 2/2
  Kolín  9.08 9.10 4
  Praha-Vršovice  9.59 10.00 2
  Praha hlavní nádraží  10.04 0.00 6



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2022 ŽelPage - správcovia