Os 6714/5 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 0.00 | 18.57 | 2 | ||
Louny | 0.00 | 19.36 | 2 | ||
Obrnice | 19.02 | 19.02 | |||
Louny střed | 19.39 | 19.39 | |||
Bečov u Mostu | 19.09 | 19.09 | 2 | ||
Louny město | 19.41 | 19.41 | |||
Břvany | 19.15 | 19.15 | 2 | ||
Jimlín | 19.46 | 19.46 | |||
Lenešice | 19.21 | 19.22 | 3 | ||
Opočno u Loun | 19.49 | 19.49 | |||
Dobroměřice | 19.24 | 19.24 | |||
Touchovice u Loun | 19.52 | 19.52 | |||
Louny | 19.26 | 0.00 | 2 | ||
Hřivice | 19.54 | 19.59 | 3 | ||
Konětopy | 20.03 | 20.03 | |||
Solopysky | 20.09 | 20.09 | |||
Domoušice | 20.16 | 20.17 | 3 | ||
Mutějovice | 20.22 | 20.23 | 2 | ||
Kounov | 20.28 | 20.28 | |||
Janov u Rakovníka | 20.31 | 20.31 | |||
Svojetín | 20.34 | 20.35 | 2 | ||
Hořesedly | 20.40 | 20.40 | |||
Chrášťany | 20.44 | 20.45 | 2 | ||
Rakovník | 20.57 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster