Os 6602 | |
Řazení vlaku: 854 + Btn755 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 0.00 | 6.39 | 3 | ||
Liberec-Horní Růžodol | 6.45 | 6.45 | 3 | ||
Ostašov | 6.48 | 6.48 | |||
Karlov pod Ještědem | 6.52 | 6.52 | 1 | ||
Kryštofovo Údolí | 6.57 | 6.57 | |||
Novina | 6.59 | 6.59 | |||
Křižany | 7.03 | 7.11 | 1 | ||
Zdislava | 7.15 | 7.15 | |||
Rynoltice | 7.21 | 7.22 | 1 | ||
Lvová | 7.26 | 7.26 | |||
Jablonné v Podještědí | 7.30 | 7.37 | 1 | ||
Velký Valtinov | 7.41 | 7.42 | |||
Brniště | 7.45 | 7.46 | 2 | ||
Velký Grunov | 7.48 | 7.48 | |||
Pertoltice pod Ralskem | 7.51 | 7.52 | |||
Mimoň | 7.55 | 7.56 | 3 | ||
Zákupy-Božíkov | 8.03 | 8.03 | |||
Zákupy | 8.05 | 8.06 | 2 | ||
Vlčí Důl-Dobranov | 8.08 | 8.08 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 8.16 | 0.00 | 1/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster