Os 6453 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem západ | 0.00 | 15.03 | 4 | ||
Ústí nad Labem-Střekov | 15.07 | 15.08 | 3 | ||
Sebuzín | 15.15 | 15.15 | 3 | ||
Libochovany | 15.19 | 15.20 | |||
Velké Žernoseky | 15.25 | 15.25 | 4 | ||
Litoměřice město | 15.29 | 15.31 | |||
Křešice u Litoměřic | 15.35 | 15.36 | |||
Polepy | 15.39 | 15.39 | 3 | ||
Hoštka | 15.44 | 15.45 | 3 | ||
Štětí | 15.51 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy