Os 6329 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Černousy | 0.00 | 17.27 | |||
Filipovka | 17.29 | 17.29 | |||
Višňová | 17.32 | 17.32 | 2 | ||
Minkovice | 17.35 | 17.35 | |||
Frýdlant v Čechách | 17.42 | 17.45 | 3 | ||
Raspenava | 17.51 | 17.57 | 3 | ||
Oldřichov v Hájích | 18.04 | 18.04 | |||
Mníšek u Liberce | 18.08 | 18.08 | 2 | ||
Krásná Studánka | 18.13 | 18.14 | |||
Stráž nad Nisou | 18.17 | 18.17 | 1 | ||
Liberec | 18.22 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster