Os 6131 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lovosice | 0.00 | 6.01 | 1 | ||
Lovosice závod | 6.04 | 6.04 | |||
Žalhostice | 6.07 | 6.08 | 2 | ||
Litoměřice Cihelna | 6.12 | 6.12 | |||
Litoměřice horní nádraží | 6.14 | 6.16 | 3 | ||
Trnovany u Litoměřic | 6.21 | 6.21 | |||
Ploskovice | 6.26 | 6.26 | |||
Horní Řepčice | 6.34 | 6.34 | |||
Liběšice | 6.37 | 6.38 | 3 | ||
Úštěk | 6.44 | 6.45 | 4 | ||
Dubičná | 6.52 | 6.52 | |||
Blíževedly | 6.58 | 7.02 | 2 | ||
Kravaře v Čechách | 7.05 | 7.05 | |||
Stvolínky | 7.08 | 7.08 | |||
Zahrádky u České Lípy | 7.16 | 7.16 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 7.24 | 0.00 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci