Os 6127 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Postoloprty | 0.00 | 17.08 | 2 | ||
Březno u Postoloprt | 17.12 | 17.12 | 2 | ||
Louny město | 17.20 | 17.20 | |||
Louny střed | 17.22 | 17.22 | |||
Louny | 17.25 | 17.31 | vlevo/4 | ||
Veltěže | 17.35 | 17.35 | |||
Slavětín nad Ohří | 17.40 | 17.40 | |||
Radonice nad Ohří | 17.43 | 17.43 | |||
Pátek | 17.46 | 17.46 | |||
Koštice nad Ohří | 17.52 | 17.55 | 2 | ||
Křesín | 17.59 | 17.59 | |||
Dubany | 18.03 | 18.03 | |||
Libochovice město | 18.07 | 18.20 | |||
Libochovice | 18.24 | 18.27 | 3 | ||
Slatina pod Hazmburkem | 18.31 | 18.31 | |||
Chotěšov pod Hazmburkem | 18.34 | 18.34 | |||
Úpohlavy | 18.40 | 18.40 | |||
Čížkovice | 18.43 | 18.45 | 3 | ||
Sulejovice | 18.49 | 18.49 | |||
Lovosice | 18.53 | 19.01 | 1 | ||
Žalhostice | 19.07 | 19.08 | 2 | ||
Litoměřice Cihelna | 19.12 | 19.12 | |||
Litoměřice horní nádraží | 19.14 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster