Os 6058 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 0.00 | 21.04 | 3 | ||
Veleliby | 21.07 | 21.08 | 5 | ||
Všejany | 21.14 | 21.14 | |||
Čachovice | 21.16 | 21.16 | 3 | ||
Luštěnice-Újezd | 21.21 | 21.22 | 2 | ||
Voděrady | 21.24 | 21.24 | |||
Dobrovice | 21.27 | 21.27 | 2 | ||
Nepřevázka | 21.31 | 21.31 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 21.38 | 21.39 | 2 | ||
Mladá Boleslav město | 21.45 | 21.46 | 1/2 | ||
Řepov | 21.50 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci