Os 6022 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Doksy | 0.00 | 7.57 | 2 | ||
Staré Splavy | 7.59 | 8.00 | |||
Jestřebí | 8.03 | 8.04 | 2 | ||
Srní u České Lípy | 8.07 | 8.08 | 3 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 8.15 | 8.28 | 1/2 | ||
Česká Lípa střelnice | 8.31 | 8.32 | |||
Skalice u České Lípy | 8.39 | 8.40 | 2 | ||
Nový Bor | 8.46 | 8.47 | 2 | ||
Svor | 8.55 | 8.56 | 4 | ||
Nová Huť v Lužických horách | 9.06 | 9.06 | |||
Jedlová | 9.10 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia