Os 6020 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 0.00 | 6.28 | 1/2 | ||
Česká Lípa střelnice | 6.31 | 6.32 | |||
Skalice u České Lípy | 6.39 | 6.40 | 2 | ||
Nový Bor | 6.46 | 6.47 | 2 | ||
Svor | 6.55 | 6.56 | 4 | ||
Nová Huť v Lužických horách | 7.06 | 7.06 | |||
Jedlová | 7.10 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök