Os 6013 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 0.00 | 16.38 | 1/1 | ||
Srní u České Lípy | 16.45 | 16.45 | 3 | ||
Jestřebí | 16.49 | 16.49 | 2 | ||
Staré Splavy | 16.54 | 16.54 | |||
Doksy | 16.57 | 17.03 | 2 | ||
Okna | 17.09 | 17.14 | 2 | ||
Bezděz | 17.20 | 17.21 | 2 | ||
Bělá pod Bezdězem město | 17.26 | 17.26 | |||
Bělá pod Bezdězem | 17.30 | 17.30 | 2 | ||
Bělá pod Bezdězem zastávka | 17.34 | 17.34 | |||
Malá Bělá | 17.39 | 17.40 | |||
Bakov nad Jizerou | 17.43 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia