Os 6001 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 0.00 | 4.55 | 1/2 | ||
Srní u České Lípy | 5.02 | 5.04 | 3 | ||
Jestřebí | 5.08 | 5.08 | 2 | ||
Staré Splavy | 5.13 | 5.13 | |||
Doksy | 5.16 | 5.17 | 2 | ||
Okna | 5.23 | 5.24 | 2 | ||
Bezděz | 5.30 | 5.30 | 2 | ||
Bělá pod Bezdězem město | 5.35 | 5.35 | |||
Bělá pod Bezdězem | 5.39 | 5.44 | 2 | ||
Bělá pod Bezdězem zastávka | 5.48 | 5.48 | |||
Malá Bělá | 5.53 | 5.53 | |||
Bakov nad Jizerou | 5.56 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia