Os 5937 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čáslav | 0.00 | 13.16 | 3 | ||
Horky u Čáslavi | 13.21 | 13.21 | |||
Golčův Jeníkov | 13.25 | 13.26 | 3 | ||
Golčův Jeníkov město | 13.29 | 13.30 | |||
Vlkaneč | 13.37 | 13.38 | 3 | ||
Nová Ves u Leštiny | 13.41 | 13.42 | |||
Leština u Světlé | 13.45 | 13.46 | 3 | ||
Sázavka | 13.50 | 13.51 | |||
Světlá nad Sázavou-Josefodol | 13.56 | 13.56 | |||
Světlá nad Sázavou | 13.59 | 14.00 | 6 | ||
Pohleď | 14.04 | 14.04 | |||
Okrouhlice | 14.08 | 14.09 | 3 | ||
Havlíčkův Brod-Perknov | 14.13 | 14.14 | |||
Havlíčkův Brod | 14.19 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia