..: Trasa vlaku Os 5937 - JŘ 2009 :..
Os 5937
Řazení vlaku: 363 + Bdmtee281 + Bdmtee275  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čáslav  0.00 13.16 3
  Horky u Čáslavi  13.21 13.21  
  Golčův Jeníkov  13.25 13.26 3
  Golčův Jeníkov město  13.29 13.30  
  Vlkaneč  13.37 13.38 3
  Nová Ves u Leštiny  13.41 13.42  
  Leština u Světlé  13.45 13.46 3
  Sázavka  13.50 13.51  
  Světlá nad Sázavou-Josefodol  13.56 13.56  
  Světlá nad Sázavou  13.59 14.00 6
  Pohleď  14.04 14.04  
  Okrouhlice  14.08 14.09 3
  Havlíčkův Brod-Perknov  14.13 14.14  
  Havlíčkův Brod  14.19 0.00 3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster