..: Trasa vlaku Os 5935 - JŘ 2009 :..
Os 5935
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čáslav  0.00 8.39 2
  Horky u Čáslavi  8.45 8.45  
  Golčův Jeníkov  8.50 8.50 3
  Golčův Jeníkov město  8.54 8.54  
  Vlkaneč  9.01 9.02 3
  Nová Ves u Leštiny  9.05 9.05  
  Leština u Světlé  9.08 9.09 3
  Sázavka  9.13 9.13  
  Světlá nad Sázavou-Josefodol  9.18 9.18  
  Světlá nad Sázavou  9.21 9.22 6
  Pohleď  9.26 9.26  
  Okrouhlice  9.30 9.31 3
  Havlíčkův Brod-Perknov  9.36 9.36  
  Havlíčkův Brod  9.41 0.00 3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2022 ŽelPage - administratorzy