Os 5916 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 0.00 | 17.17 | 2 | ||
Havlíčkův Brod-Perknov | 17.21 | 17.22 | |||
Okrouhlice | 17.26 | 17.27 | 4 | ||
Pohleď | 17.31 | 17.31 | |||
Světlá nad Sázavou | 17.35 | 17.37 | 7 | ||
Světlá nad Sázavou-Josefodol | 17.40 | 17.41 | |||
Sázavka | 17.46 | 17.46 | |||
Leština u Světlé | 17.50 | 17.51 | 4 | ||
Nová Ves u Leštiny | 17.54 | 17.55 | |||
Vlkaneč | 17.58 | 17.58 | 4 | ||
Golčův Jeníkov město | 18.05 | 18.05 | |||
Golčův Jeníkov | 18.08 | 18.09 | 4 | ||
Horky u Čáslavi | 18.13 | 18.14 | |||
Čáslav | 18.19 | 18.22 | 4 | ||
Třebešice | 18.26 | 18.26 | |||
Církvice | 18.28 | 18.29 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 18.32 | 18.33 | 2/2 | ||
Hlízov | 18.36 | 18.36 | |||
Kolín | 18.43 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster