..: Trasa vlaku Os 5916 - JŘ 2009 :..
Os 5916
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Havlíčkův Brod  0.00 17.17 2
  Havlíčkův Brod-Perknov  17.21 17.22  
  Okrouhlice  17.26 17.27 4
  Pohleď  17.31 17.31  
  Světlá nad Sázavou  17.35 17.37 7
  Světlá nad Sázavou-Josefodol  17.40 17.41  
  Sázavka  17.46 17.46  
  Leština u Světlé  17.50 17.51 4
  Nová Ves u Leštiny  17.54 17.55  
  Vlkaneč  17.58 17.58 4
  Golčův Jeníkov město  18.05 18.05  
  Golčův Jeníkov  18.08 18.09 4
  Horky u Čáslavi  18.13 18.14  
  Čáslav  18.19 18.22 4
  Třebešice  18.26 18.26  
  Církvice  18.28 18.29  
  Kutná Hora hlavní nádraží  18.32 18.33 2/2
  Hlízov  18.36 18.36  
  Kolín  18.43 0.00 4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster