..: Trasa vlaku Os 5915 - JŘ 2009 :..
Os 5915
Řazení vlaku: 363 + Bdmtee281 + Bdmtee275  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kolín  0.00 18.17 4
  Hlízov  18.23 18.24  
  Kutná Hora hlavní nádraží  18.27 18.28 2/1
  Církvice  18.31 18.31  
  Třebešice  18.33 18.34  
  Čáslav  18.39 18.41 2
  Horky u Čáslavi  18.46 18.47  
  Golčův Jeníkov  18.51 18.52 3
  Golčův Jeníkov město  18.55 18.56  
  Vlkaneč  19.03 19.04 3
  Nová Ves u Leštiny  19.07 19.07  
  Leština u Světlé  19.11 19.12 3
  Sázavka  19.17 19.17  
  Světlá nad Sázavou-Josefodol  19.23 19.23  
  Světlá nad Sázavou  19.26 19.28 6
  Pohleď  19.32 19.32  
  Okrouhlice  19.36 19.37 3
  Havlíčkův Brod-Perknov  19.41 19.42  
  Havlíčkův Brod  19.47 19.49 3
  Pohledští Dvořáci  19.53 19.54  
  Pohled  19.57 19.58 2/1
  Stříbrné Hory  20.00 20.01  
  Přibyslav zastávka  20.04 20.04  
  Přibyslav  20.06 20.07 2/1
  Ronov nad Sázavou  20.09 20.10  
  Nížkov  20.12 20.12  
  Sázava u Žďáru  20.16 20.17 1/1
  Hamry nad Sázavou  20.20 20.20  
  Žďár nad Sázavou  20.24 0.00 3/1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster