Os 5908 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 0.00 | 9.55 | 2/2 | ||
Hamry nad Sázavou | 9.58 | 9.59 | |||
Sázava u Žďáru | 10.02 | 10.03 | 2/2 | ||
Nížkov | 10.06 | 10.07 | |||
Ronov nad Sázavou | 10.09 | 10.09 | |||
Přibyslav | 10.11 | 10.12 | 1/2 | ||
Přibyslav zastávka | 10.14 | 10.15 | |||
Stříbrné Hory | 10.18 | 10.18 | |||
Pohled | 10.20 | 10.21 | 1/2 | ||
Pohledští Dvořáci | 10.24 | 10.25 | |||
Havlíčkův Brod | 10.30 | 10.42 | 2 | ||
Havlíčkův Brod-Perknov | 10.46 | 10.47 | |||
Okrouhlice | 10.51 | 10.52 | 4 | ||
Pohleď | 10.56 | 10.56 | |||
Světlá nad Sázavou | 11.00 | 11.01 | 7 | ||
Světlá nad Sázavou-Josefodol | 11.04 | 11.04 | |||
Sázavka | 11.09 | 11.10 | |||
Leština u Světlé | 11.14 | 11.15 | 4 | ||
Nová Ves u Leštiny | 11.18 | 11.18 | |||
Vlkaneč | 11.21 | 11.22 | 4 | ||
Golčův Jeníkov město | 11.29 | 11.29 | |||
Golčův Jeníkov | 11.32 | 11.33 | 4 | ||
Horky u Čáslavi | 11.37 | 11.38 | |||
Čáslav | 11.44 | 11.45 | 5 | ||
Třebešice | 11.50 | 11.50 | |||
Církvice | 11.52 | 11.53 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 11.56 | 11.57 | 2/2 | ||
Hlízov | 12.00 | 12.00 | |||
Kolín | 12.07 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök