Os 5907 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 0.00 | 11.40 | 5 | ||
Hlízov | 11.46 | 11.47 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 11.50 | 11.51 | 2/1 | ||
Církvice | 11.54 | 11.54 | |||
Třebešice | 11.56 | 11.57 | |||
Čáslav | 12.01 | 12.02 | 2 | ||
Horky u Čáslavi | 12.08 | 12.08 | |||
Golčův Jeníkov | 12.12 | 12.13 | 3 | ||
Golčův Jeníkov město | 12.16 | 12.17 | |||
Vlkaneč | 12.24 | 12.24 | 3 | ||
Nová Ves u Leštiny | 12.27 | 12.28 | |||
Leština u Světlé | 12.32 | 12.32 | 3 | ||
Sázavka | 12.37 | 12.37 | |||
Světlá nad Sázavou-Josefodol | 12.42 | 12.43 | |||
Světlá nad Sázavou | 12.46 | 12.47 | 6 | ||
Pohleď | 12.50 | 12.51 | |||
Okrouhlice | 12.54 | 12.55 | 3 | ||
Havlíčkův Brod-Perknov | 12.59 | 13.00 | |||
Havlíčkův Brod | 13.05 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia