..: Trasa vlaku Os 5907 - JŘ 2009 :..
Os 5907
Řazení vlaku: 363 + Bdmtee281 + Bdmtee275  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kolín  0.00 11.40 5
  Hlízov  11.46 11.47  
  Kutná Hora hlavní nádraží  11.50 11.51 2/1
  Církvice  11.54 11.54  
  Třebešice  11.56 11.57  
  Čáslav  12.01 12.02 2
  Horky u Čáslavi  12.08 12.08  
  Golčův Jeníkov  12.12 12.13 3
  Golčův Jeníkov město  12.16 12.17  
  Vlkaneč  12.24 12.24 3
  Nová Ves u Leštiny  12.27 12.28  
  Leština u Světlé  12.32 12.32 3
  Sázavka  12.37 12.37  
  Světlá nad Sázavou-Josefodol  12.42 12.43  
  Světlá nad Sázavou  12.46 12.47 6
  Pohleď  12.50 12.51  
  Okrouhlice  12.54 12.55 3
  Havlíčkův Brod-Perknov  12.59 13.00  
  Havlíčkův Brod  13.05 0.00 2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster