..: Trasa vlaku Os 5902 - JŘ 2009 :..
Os 5902
Řazení vlaku: 363 + Bdmtee275 + Bdmtee281  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Havlíčkův Brod  0.00 5.07 3
  Havlíčkův Brod-Perknov  5.11 5.12  
  Okrouhlice  5.16 5.17 4
  Pohleď  5.20 5.21  
  Světlá nad Sázavou  5.24 5.26 7
  Světlá nad Sázavou-Josefodol  5.29 5.29  
  Sázavka  5.34 5.34  
  Leština u Světlé  5.38 5.39 4
  Nová Ves u Leštiny  5.42 5.43  
  Vlkaneč  5.46 5.46 4
  Golčův Jeníkov město  5.53 5.54  
  Golčův Jeníkov  5.57 5.57 4
  Horky u Čáslavi  6.01 6.02  
  Čáslav  6.07 6.08 4
  Třebešice  6.12 6.12  
  Církvice  6.14 6.15  
  Kutná Hora hlavní nádraží  6.18 6.19 2/2
  Hlízov  6.22 6.22  
  Kolín  6.29 0.00 4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Felelősök