Os 5858 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 0.00 | 8.42 | 1 | ||
Nymburk město | 8.45 | 8.46 | 1/2 | ||
Hořátev | 8.49 | 8.49 | |||
Sadská | 8.53 | 8.54 | 2 | ||
Ahr Třebestovice | 8.56 | 8.57 | |||
Poříčany | 9.01 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci