Os 5678 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 0.00 | 11.31 | 2 | ||
Předměřice nad Labem | 11.35 | 11.36 | |||
Lochenice | 11.39 | 11.39 | |||
Smiřice | 11.44 | 11.48 | 1 | ||
Černožice | 11.51 | 11.51 | |||
Semonice | 11.53 | 11.54 | |||
Jaroměř | 11.57 | 0.00 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy