Os 5627 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jaroměř | 0.00 | 7.01 | 4 | ||
Semonice | 7.03 | 7.04 | |||
Černožice | 7.06 | 7.06 | |||
Smiřice | 7.09 | 7.11 | 1 | ||
Lochenice | 7.15 | 7.15 | |||
Předměřice nad Labem | 7.18 | 7.18 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 7.23 | 7.31 | 2 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 7.46 | 7.51 | 3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 7.54 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci