Os 5527 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostroměř | 0.00 | 12.01 | 5 | ||
Dobrá Voda u Hořic | 12.08 | 12.08 | |||
Hořice v Podkrkonoší | 12.12 | 12.13 | 3 | ||
Jeřice | 12.17 | 12.17 | |||
Třebovětice | 12.20 | 12.20 | |||
Cerekvice nad Bystřicí | 12.22 | 12.22 | |||
Hněvčeves | 12.25 | 12.29 | 1 | ||
Sadová | 12.32 | 12.32 | |||
Dohalice | 12.35 | 12.35 | |||
Dlouhé Dvory | 12.40 | 12.40 | |||
Všestary | 12.44 | 12.45 | 3 | ||
Plotiště nad Labem | 12.49 | 12.49 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 12.53 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci