Os 5511 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Turnov | 0.00 | 13.33 | 2/2 | ||
Turnov město | 13.39 | 13.40 | |||
Karlovice-Sedmihorky | 13.45 | 13.45 | |||
Hrubá Skála | 13.47 | 13.48 | 2 | ||
Borek pod Troskami | 13.52 | 13.52 | |||
Ktová | 13.54 | 13.54 | |||
Rovensko pod Troskami | 13.57 | 14.04 | 2 | ||
Semínova Lhota | 14.07 | 14.07 | |||
Jivany | 14.10 | 14.10 | |||
Libuň zastávka | 14.13 | 14.13 | |||
Libuň | 14.15 | 14.16 | 3 | ||
Jinolice | 14.20 | 14.20 | |||
Železnice | 14.24 | 14.24 | |||
Jičín zastávka | 14.27 | 14.27 | |||
Jičín | 14.30 | 14.33 | 3 | ||
Vitiněves | 14.38 | 14.38 | |||
Butoves | 14.42 | 14.42 | 3 | ||
Kovač | 14.46 | 14.46 | |||
Vojice | 14.49 | 14.49 | |||
Sobčice | 14.52 | 14.52 | |||
Ostroměř | 14.55 | 15.01 | 5 | ||
Dobrá Voda u Hořic | 15.08 | 15.08 | |||
Hořice v Podkrkonoší | 15.12 | 15.13 | 3 | ||
Jeřice | 15.17 | 15.17 | |||
Třebovětice | 15.20 | 15.20 | |||
Cerekvice nad Bystřicí | 15.22 | 15.22 | |||
Hněvčeves | 15.25 | 15.29 | 1 | ||
Sadová | 15.32 | 15.32 | |||
Dohalice | 15.35 | 15.35 | |||
Dlouhé Dvory | 15.40 | 15.40 | |||
Všestary | 15.44 | 15.45 | 3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 15.53 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci