Os 5233 | |
Řazení vlaku: 854 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chlumec nad Cidlinou | 0.00 | 20.43 | |||
Nové Město nad Cidlinou | 20.46 | 20.47 | |||
Káranice | 20.50 | 20.51 | 3 | ||
Kratonohy | 20.55 | 20.55 | |||
Dobřenice | 20.58 | 20.59 | |||
Lhota pod Libčany | 21.02 | 21.02 | |||
Praskačka | 21.05 | 21.08 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 21.15 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci