Os 5225 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chlumec nad Cidlinou | 0.00 | 8.50 | |||
Nové Město nad Cidlinou | 8.53 | 8.54 | |||
Káranice | 8.57 | 8.58 | 3 | ||
Kratonohy | 9.01 | 9.02 | |||
Dobřenice | 9.05 | 9.06 | |||
Lhota pod Libčany | 9.08 | 9.09 | |||
Praskačka | 9.12 | 9.16 | |||
Hradec Králové-Kukleny | 9.21 | 9.22 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 9.25 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster