Os 5222 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 0.00 | 10.34 | 1A | ||
Hradec Králové-Kukleny | 10.37 | 10.37 | |||
Praskačka | 10.42 | 10.46 | |||
Lhota pod Libčany | 10.50 | 10.50 | |||
Dobřenice | 10.53 | 10.57 | |||
Kratonohy | 11.01 | 11.01 | |||
Káranice | 11.04 | 11.05 | 3 | ||
Nové Město nad Cidlinou | 11.09 | 11.09 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 11.13 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci