Os 5045 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 0.00 | 14.29 | 1 | ||
Brandýs nad Orlicí | 14.33 | 14.34 | 2 | ||
Ústí nad Orlicí | 14.42 | 14.43 | pražské/3 | ||
Ústí nad Orlicí město | 14.45 | 14.46 | |||
Česká Třebová | 15.00 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy