Os 5018 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 0.00 | 12.13 | 3 | ||
Dlouhá Třebová | 12.17 | 12.18 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 12.21 | 12.22 | |||
Ústí nad Orlicí | 12.24 | 12.25 | pražské/1 | ||
Bezpráví | 12.31 | 12.31 | |||
Brandýs nad Orlicí | 12.34 | 12.35 | 1 | ||
Choceň | 12.39 | 12.40 | 2 | ||
Sruby | 12.43 | 12.43 | |||
Dobříkov u Chocně | 12.46 | 12.46 | |||
Zámrsk | 12.48 | 12.49 | 2 | ||
Sedlíšťka | 12.52 | 12.52 | |||
Uhersko | 12.56 | 12.57 | 2 | ||
Moravany | 13.01 | 13.02 | 2 | ||
Kostěnice | 13.05 | 13.05 | 1/3 | ||
Pardubice-Černá za Bory | 13.09 | 13.09 | |||
Pardubice-Pardubičky | 13.12 | 13.12 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 13.16 | 13.23 | 2 | ||
Přelouč | 13.32 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci