Os 4816 | |
Řazení vlaku: 754 + Bdtee287 + 2xBtee285 + Bdtee286 + 842 + Bmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 0.00 | 15.39 | V | ||
Brno-Horní Heršpice | 15.43 | 15.44 | 6 | ||
Střelice dolní | 15.53 | 15.53 | |||
Střelice | 15.56 | 15.56 | 1 | ||
Omice | 16.00 | 16.00 | |||
Tetčice | 16.04 | 16.06 | 2 | ||
Rosice u Brna | 16.09 | 16.09 | |||
Zastávka u Brna | 16.12 | 16.16 | 2 | ||
Vysoké Popovice | 16.24 | 16.25 | |||
Rapotice | 16.30 | 16.30 | 3 | ||
Kralice nad Oslavou | 16.36 | 16.37 | 2 | ||
Náměšť nad Oslavou | 16.44 | 16.53 | 2 | ||
Studenec | 17.01 | 17.02 | 1 | ||
Vladislav zastávka | 17.09 | 17.10 | |||
Třebíč | 17.19 | 17.26 | 1 | ||
Třebíč-Borovina | 17.29 | 17.30 | |||
Krahulov | 17.34 | 17.35 | 3 | ||
Okříšky | 17.42 | 17.43 | 1/2 | ||
Číchov | 17.48 | 17.49 | |||
Bransouze | 17.52 | 17.57 | 3 | ||
Dolní Smrčné | 18.00 | 18.00 | |||
Přímělkov | 18.03 | 18.04 | |||
Bítovčice | 18.07 | 18.08 | |||
Luka nad Jihlavou | 18.10 | 18.11 | 3 | ||
Malý Beranov | 18.18 | 18.19 | |||
Jihlava | 18.24 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia