Os 4814 | |
Řazení vlaku: 842 + Bmx765 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 0.00 | 13.39 | V | ||
Brno-Horní Heršpice | 13.43 | 13.44 | 6 | ||
Střelice dolní | 13.53 | 13.53 | |||
Střelice | 13.56 | 13.57 | 1 | ||
Omice | 14.00 | 14.01 | |||
Tetčice | 14.04 | 14.05 | 3 | ||
Rosice u Brna | 14.07 | 14.08 | |||
Zastávka u Brna | 14.11 | 14.16 | 2 | ||
Vysoké Popovice | 14.24 | 14.25 | |||
Rapotice | 14.30 | 14.30 | 2 | ||
Kralice nad Oslavou | 14.36 | 14.37 | 2 | ||
Náměšť nad Oslavou | 14.44 | 14.47 | 2 | ||
Studenec | 14.55 | 14.58 | 1 | ||
Vladislav zastávka | 15.06 | 15.06 | |||
Třebíč | 15.15 | 15.25 | 1 | ||
Třebíč-Borovina | 15.28 | 15.28 | |||
Krahulov | 15.33 | 15.33 | 3 | ||
Okříšky | 15.40 | 15.42 | 1/2 | ||
Číchov | 15.47 | 15.48 | |||
Bransouze | 15.51 | 15.52 | 3 | ||
Dolní Smrčné | 15.55 | 15.55 | |||
Přímělkov | 15.58 | 15.59 | |||
Bítovčice | 16.02 | 16.03 | |||
Luka nad Jihlavou | 16.05 | 16.06 | 3 | ||
Malý Beranov | 16.13 | 16.14 | |||
Jihlava | 16.19 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci